Przejdź do głównej zawartości

Na progu nowego roku szkolnego

Nowy rok szkolny już rozpoczęty. Miejmy nadzieję, że pandemia nie przeszkodzi w jego spokojnym trwaniu i ten nadchodzący czas będzie pełen radości i inspiracji dla nas wszystkich. Jednak już dziś zapraszamy na spotkania Szkolnego Klubu Mediatora Trójka. 

Jeśli potrafisz być osobą obiektywną, koleżanki, koledzy i nauczyciele mają do Ciebie zaufanie, nie popadasz w konflikty, umiesz słuchać, potrafisz dochować tajemnicy to jest to miejsce dla Ciebie. Czekamy i bardzo na Ciebie liczymy :)

Termin spotkania zostanie podany na tablicy SKM.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

 

Konkurs podsumowany

 Powrót do szkoły, Dzień Dziecka, to najlepszy czas do podsumowania konkursu promującego mediację rówieśniczą w naszej szkole. Słodka niespodzianka trafiła do klasy VIIf. Brawo dziewczęta, gratulacje i smacznego :). Zaś wszystkim dzieciom, tym małym i całkiem już dużym...wszystkiego szczęśliwego🍀.

KONKURS

Ogłaszamy konkurs na plakat z hasłem promujący mediacje rówieśnicze w środowisku szkolnym. Bardzo dziękujemy Pani Anecie Majce za pomoc i wsparcie. Poniżej materiały, które pomogą Wam w poznaniu czym jest mediacja. Do końca lutego czekamy na prace od klas i już szukamy przepisu na ciasto😉