Przejdź do głównej zawartości

Jak miło być życzliwym...

Szkolny Dzień Życzliwości za nami. Wiele liścików trafiło na "Serce życzliwości". Ten dzień pokazał, że warto być dla siebie życzliwym każdego dnia, nie tylko od święta. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się w życzliwe świętowanie.



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

 

Konkurs podsumowany

 Powrót do szkoły, Dzień Dziecka, to najlepszy czas do podsumowania konkursu promującego mediację rówieśniczą w naszej szkole. Słodka niespodzianka trafiła do klasy VIIf. Brawo dziewczęta, gratulacje i smacznego :). Zaś wszystkim dzieciom, tym małym i całkiem już dużym...wszystkiego szczęśliwego🍀.

KONKURS

Ogłaszamy konkurs na plakat z hasłem promujący mediacje rówieśnicze w środowisku szkolnym. Bardzo dziękujemy Pani Anecie Majce za pomoc i wsparcie. Poniżej materiały, które pomogą Wam w poznaniu czym jest mediacja. Do końca lutego czekamy na prace od klas i już szukamy przepisu na ciasto😉