Przejdź do głównej zawartości

19 października obchodziliśmy Dzień Mediacji

 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

 

Konkurs podsumowany

 Powrót do szkoły, Dzień Dziecka, to najlepszy czas do podsumowania konkursu promującego mediację rówieśniczą w naszej szkole. Słodka niespodzianka trafiła do klasy VIIf. Brawo dziewczęta, gratulacje i smacznego :). Zaś wszystkim dzieciom, tym małym i całkiem już dużym...wszystkiego szczęśliwego🍀.

KONKURS

Ogłaszamy konkurs na plakat z hasłem promujący mediacje rówieśnicze w środowisku szkolnym. Bardzo dziękujemy Pani Anecie Majce za pomoc i wsparcie. Poniżej materiały, które pomogą Wam w poznaniu czym jest mediacja. Do końca lutego czekamy na prace od klas i już szukamy przepisu na ciasto😉